Участници двойна щафета 2022

Участници двойна
щафета

BIBИмеФамилияOтборДържаваДисциплина
1.401Иво Цветков3T Old BoysBGRплуване, бягане
2.401ДимоЖелев3T Old BoysBGRколоездене
3.402АтанасТончевANDRONICS QUICK STEPBGRколоездене
4.402АлександърЛиловANDRONICS QUICK STEPBGRплуване, бягане
5.403КаменПетровDIRT Zwift TeamBGRколоездене, бягане
6.403ХристоДимитровDIRT Zwift TeamBGRплуване
7.404ДимитърДимитровDreamixBGRплуване, колоездене
8.404ГеоргиМинковDreamixBGRбягане
9.405БорисПървановFast PedalsBGRколоездене
10.405Александър СтойковFast PedalsBGRплуване, бягане
11.406Михаил Колев H&MBGRплуване, бягане
12.406ХристоЗлатевH&MBGRколоездене
13.407ВикторБалджиевIMOTIKOBGRколоездене
14.407ИвамДимитровIMOTIKOBGRплуване, бягане
15.408РадославРадевiRunBGRплуване, бягане
16.408ГеоргиЛацинiRunBGRколоездене
17.409ИванИвановKI TEAMBGRбягане, плуване
18.409КалоянАндоновKI TeamBGRколоездене
19.410МарияКолеваLast minute BGRколоездене
20.410РуменИгнатовLast minute BGRплуване, бягане
21.411НиколетаКостоваLegs MiserablesBGRплуване, бягане
22.411ТихомирФилиповLegs MiserablesBGRколоездене
23.412Aneliya MutafchiyskaNEWBIESBGRплуване, бягане
24.412СтаниславТрайковNEWBIESBGRколоездене
25.413GenadiChikovNP триBGRплуване, бягане
26.413AlexanderMarazovNP триBGRколоездене
27.414ОрлинДрагановProgress FastBGRплуване, колоездене
28.414МихаелаЛукановаProgress FastBGRбягане
29.415НиколайАтанасовSecond-First-TryBGRколоездене, бягане
30.415ТаняКостоваSecond-First-TryBGRплуване
31.416VasilVasilevShiSharka: RevolutionBGRплуване, бягане
32.416ДеянПетковShiSharka: RevolutionBGRколоездене
33.417Vlad ArpinteThe Iron(y) MenROUплуване, бягане
34.417AdrianDanThe Iron(y) MenROUколоездене
35.418Петър ПенчевTri RaptorsBGRколоездене
36.418ИлияИлиевTri RaptorsBGRплуване, бягане
37.419MартинМариновWinter.bgBGRплуване
38.419РадославГеоргиевWinter.bgBGRколоездене, бягане
39.420ВалерийМожейкоАги RUSплуване, бягане
40.420АнгелинаИлиеваАги BGRколоездене
41.421АтанасДимитровАсланските тигриBGRплуване, бягане
42.422DobriYonevБялата триЛавинаBGRплуване, бягане
43.422ДаниелДоникянБялата триЛавинаBGRколоездене
44.423БоянаПапазоваГоним контролното времеBGRплуване, бягане
45.423ТониГанчеваГоним контролното времеBGRколоездене
46.424ВалериЧорбаджиевГръмотевиците BGRплуване, бягане
47.424ВеселинГеоргиевГръмотевиците BGRколоездене
48.425ЯворБозаджиевДано успеем в контролното времеBGRплуване, колоездене
49.425Росица ВълчеваДано успеем в контролното времеBGRбягане
50.426Георги Петков Дивото прАсеBGRплуване, бягане
51.426ДимитърЦоневДивото прАсеBGRколоездене
52.427ДаниелаДимитроваЕлитаBGRплуване, бягане
53.427ВикторМерджановЕлитаBGRколоездене
54.428IvanErevЛовци на митовеBGRплуване, бягане
55.428ИлиянПетровЛовци на митовеBGRколоездене
56.429ИванНачковМБАЛBGRплуване, бягане
57.429РусиАргировМБАЛBGRколоездене
58.430АнтонЯнковНепознати триатлонистиBGRплуване
59.430ВесиСтояноваНепознати триатлонистиBGRколоездене, бягане
60.431ИлияВълкановОлимпBGRколоездене
61.431Йордан КърпачевОлимпBGRплуване, бягане
62.432НиколайКленскиОтбор КленскиBGRплуване, бягане
63.432НедаКленскаОтбор КленскиBGRколоездене
64.433СтефанТодоровПийнцаBGRбягане
65.433ВалентинаМалечкановаПийнцаBGRплуване, колоездене
66.434СтоянСтояновРижав шпекBGRколоездене, бягане
67.434БориславИлийковРижав шпекBGRплуване
68.435АндрианКърпаровСвободно измерение.BGRколоездене, бягане
69.435ЕмилияПавловаСвободно измерение.BGRплуване
70.436БориславЯнковСимпатягиBGRплуване, бягане
71.436ВладимирДочевСимпатягиBGRколоездене
72.437КрасенКолевСпартак - СливенBGRплуване, колоездене
73.437Станислав Станков Спартак - СливенBGRбягане
74.438НиколаТоневСпици и ВълниBGRколоездене
75.438АдрианДимитровСпици и ВълниBGRплуване, бягане
76.439ИванАтанасовШкола за характери и приятелиBGRплуване, бягане
77.439ЙорданВасевШкола за характери и приятелиBGRколоездене
Галерия Класиране
0